yerinde yatak yıkama işlemi

Yerinde Yatak Yıkama

Yerinde Yatak Yıkama Nasıl Yapılmalıdır?


Yatak yada diğer ev eşyalarının temizliğinde tercih edilen temizlik ürünleri, bitkisel ve temizlenecek kumaşın yapısına uygun ürünlerden oluşmalıdır. Deformasyon oluşmaması için bu en önemli kriterdir. yerinde yatak yıkama esnasında leke çıkarma amaçlı kesinlikle ağır kimyasallar kullanılmamalıdır. Bu hem ürün ömrü hemde insan sağlığını tehdit etme açısından oldukça tehlikelidir. Bu hizmeti almaya karar verirken bu hususlardan emin olmanız sizin ve ailenizin yararına olacaktır. Bir diğer kriter ise yerinde yatak temizliği esnasında kullanılan ekipmanın yeterliliği ve doğru kullanımıdır. Bu kriterlere uygun bir yerinde yatak yıkama firmasından hizmet aldığınızda tamamen hijyenik ve sağlıklı bir yatağa kavuşabilirsiniz.

Nasıl Yıkıyoruz?


Yerinde yatak yıkama işlemimiz koltuk yıkama işlemiyle aynı sayılabilecek kadar benzerlikler göstermektedir. İlk olarak özel karışımdan oluşan (sıcak su, leke çıkarıcı ve şampuan) karışımı ile yatağın ön yüzü ve yan bölümleri kuru hiç bir yer kalmayacak şekilde tamamen ıslatılır. Yatağın kirlerinin yumuşaması beklenirken eğer varsa yataktaki lekelere lokal leke çıkarıcı uygulanır. Bir süre bekledikten sonra ıslatılan bölgeye fırçalama makinesi ile fırçalama işlemi uygulanır. Akabinde ise sanayi tipi 3 motorlu vakum makinesi ile yatağın ön ve yan yüzü tamamen vakumlanır. Vakum işlemi bittikten sonra yatak yüzeyinde çıkmayan leke varsa tekrar leke çıkarıcı uygulanarak bir süre beklenir ve bölgeye tekrar vakum işlemi uygulanır. Aynı işlemler yatağın arka yüzeyine de uygulandıktan sonra yatakta ıslak yer kalmaması için son vakum işlemine tabi tutulur ve bu işlemlerden sonra 6 ay süre ile yatağınız zararlı mikroorganizma, akar, mayt gibi zararlı etkenlerden uzaklaştırılmış olur.


Yatak yıkama işlemi ortalama olarak 1 saat sürmektedir. Yatak yıkama randevusu oluşturmak veya yatak resimlerinizi bize göndererek detaylı bilgi almak için aşağıdaki ve sağdaki whatsapp butonlarından bize ulaşabilirsiniz.

Yatak Yıkama Randevusu Al

yerinde halı temizleme

Yerinde Halı Yıkama

Garantili Yıkama Hizmeti


Yerinde halı yıkama hizmeti ustalık, deneyim, beceri, uzman ekip ve vakum gücü oldukça iyi makinelerle yapılması gereken bir temizlik hizmetidir. Yılların bize getirdiği bilgi, birikim, deneyim ve son teknoloji ürünü ekipmanlar ile firmamızda yerinde halı yıkama alanında tecrübeli ekibimiz ile sizlere yerinde yıkama hizmetleri vermekteyiz. İş yeri ve ofislerinizde, evlerinizde, cami veya kurslarınız da duvardan duvara sabit olan halı veya halıflekslerinizi yerinde yıkama deneyimli kadromuz ve son teknoloji yerinde halı yıkama ekipmanları ile temizlik garantisi vermek sureti ile yerinde yıkıyoruz.

Yöntemler


İstanbul’da yerinde halı yıkama veya yerinde halıfleks yıkama firmalarının farklı yıkama metotları ve farklı fiyat politikaları bulunmaktadır.

En etkili ve hijyenik yöntem ise kesinlikle sulu ve köpüklü yıkama yöntemidir. Halı veya halıflekslerin yerinde dezenfekte edilerek şampuan ve köpükle yıkanması %100 en etkili doğru yıkama yöntemidir. Tabi bunun yanı sıra kullanmakta olduğumuz halı yıkama şampuanı, leke çıkarıcı, fırçalama makinesinin ve vakum esnasında kullanılan ekipmanın emiş gücü kusursuz olan ekipmanlar da bu yöntemin çok önemli parçalarındandır.

Firmamız Filiz halı yıkama olarak yılların bize kazandırdığı tecrübe ve deneyimli profesyonel ekibimiz ile teknolojinin sektöre sunduğu en son sistem makine ve en sağlıklı halı ve halıfleks yıkama şampuanlarını kullanıyoruz. Sizlere sunduğumuz yerinde halı yıkama ve yerinde halıfleks yıkama hizmetlerini temizlik garantisi ile ve en kalifiye leke sökücü ürünler kullanarak halılarınızın kısa sürede nasıl temizlendiğine gözleriniz ile şahit olacaksınız.

Uzmanların Görüşü


Uzmanların yapmış olduğu araştırmaya göre sabit halıfleksler kirlilik durumuna göre yılda en az bir defa yerinde yıkama yapılması gerektiğini belirtmektedirler. Halıflexleri silmek veya sildirmek halıda var olan kir ve lekeleri daha çok halıflexlerinize yedirerek daha çok bakteri ve mayt barındırmasına sebep olmak anlamına gelebilir.

Silme yöntemi etkili ve doğru yöntem olmadığı gibi evlerimizde kullandığımız ev tipi elektrikli süpürgeleri de bu konuda yetersiz kalacaklardır.

Yılda en az bir defa Filiz halı yıkama firmamıza halıflekslerinizi, duvardan duvara sabit veya kaldırılamayacak durumda olan halılarınızı yerinde yıkatın ve sağlığınızı garanti altına alın.


Yerinde halı yıkama işlemi süresi alanın büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Yerinde halı yıkama randevusu oluşturmak veya halınızın resimlerini bize göndererek detaylı bilgi almak için aşağıdaki ve sağdaki whatsapp butonlarından bize ulaşabilirsiniz.

Yerinde Yıkama Randevusu Al

Yerinde Koltuk Yıkama

Uygun Fiyat


Yerinde koltuk yıkama, günümüzde en çok tercih edilen yerinde temizlik hizmetlerinden bir tanesidir. Üstelik bu hizmeti bizden aldığınızda oldukça ekonomik fiyata kaliteli bir koltuk yıkama hizmeti alabileceğinizi garanti ediyoruz. Yerinde koltuk yıkama hizmetinden yararlanmak yerine koltukları kendi çabalarınızla temizlemeyi tercih edebilirsiniz fakat evde yetersiz ekipmanla uygulanan temizlik sizlerinde takdir edeceği gibi pekte olumlu sonuçlar vermeyecektir. Kaliteli Halı ve Koltuk Yıkama Firmaları sizi bu zahmetten kurtarıyor ve koltuklarınızı ilk günkü görünümüne geri getirmek için ev ve iş yerlerinize kadar gelerek uygun fiyatlara bu hizmetleri size sunuyor.

İşlemler Nasıl Yapılıyor?


Islatma ve FırçalamaBu aşamada koltuklar tamamen özel ve koltuk türüne uygun şampuanlar ve sıcak su ile ıslatılıyor. Ardından koltuk fırçalama makinesi ile fırçalama işlemi yapılıyor (Her kumaşta kullanılmayabilir).

Leke Çözülmesini BeklemeFırçalama işlemi sonrası şampuanın çözücü etkisinin koltuğun iç yüzeyine de ulaşmasını sağlamak amacıyla belirli bir süre bekleniyor. Bu sırada koltuk yüzeyinde eğer varsa lekelere kumaşa uygun leke çıkarıcı uygulanıyor. Yeteri kadar bekledikten sonra en önemli olan vakumlama işlemine geçiliyor.

VakumlamaKoltuktaki kir ve lekeler yumuşadıktan sonra vakumlama işleminin çok iyi uygulanması gerekir. (İyi vakumlanmayan koltuk hem temiz bir görünüme sahip olmayacak hemde daha sonra kusma yaparak leke ve kirler tekrar koltuk yüzeyine çıkacaktır). Sanayi tipi 3 motorlu koltuk yıkama makinemizde yer alan güçlü vakumlama seçeneğiyle birlikte koltuklar tamamen vakumlanıyor. Vakumlama işleminin ardından koltuklarınız minimum 6 ay süre ile her türlü mikroorganizma, akar, mayt vb. türde zararlı etkenlerden arındırılmış oluyor. Yapılan tüm işlemler ürünün temizlenmesinde yeterli olmazsa en başa dönülerek bütün işlemler tekrar baştan başlıyor.


Yerinde Koltuk Yıkama işlemi ortalama 1 saat sürmektedir. Koltuk yıkama randevusu oluşturmak veya koltuk resimlerinizi bize göndererek detaylı bilgi almak için aşağıdaki ve sağdaki whatsapp butonlarından bize ulaşabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Randevusu Al