Yerinde Koltuk Yıkama

Hizmet Bilgi

  • Kategori

    Yerinde Temizleme

Uygun Fiyat


Yerinde koltuk yıkama, günümüzde en çok tercih edilen yerinde temizlik hizmetlerinden bir tanesidir. Üstelik bu hizmeti bizden aldığınızda oldukça ekonomik fiyata kaliteli bir koltuk yıkama hizmeti alabileceğinizi garanti ediyoruz. Yerinde koltuk yıkama hizmetinden yararlanmak yerine koltukları kendi çabalarınızla temizlemeyi tercih edebilirsiniz fakat evde yetersiz ekipmanla uygulanan temizlik sizlerinde takdir edeceği gibi pekte olumlu sonuçlar vermeyecektir. Kaliteli Halı ve Koltuk Yıkama Firmaları sizi bu zahmetten kurtarıyor ve koltuklarınızı ilk günkü görünümüne geri getirmek için ev ve iş yerlerinize kadar gelerek uygun fiyatlara bu hizmetleri size sunuyor.

İşlemler Nasıl Yapılıyor?


Islatma ve FırçalamaBu aşamada koltuklar tamamen özel ve koltuk türüne uygun şampuanlar ve sıcak su ile ıslatılıyor. Ardından koltuk fırçalama makinesi ile fırçalama işlemi yapılıyor (Her kumaşta kullanılmayabilir).

Leke Çözülmesini BeklemeFırçalama işlemi sonrası şampuanın çözücü etkisinin koltuğun iç yüzeyine de ulaşmasını sağlamak amacıyla belirli bir süre bekleniyor. Bu sırada koltuk yüzeyinde eğer varsa lekelere kumaşa uygun leke çıkarıcı uygulanıyor. Yeteri kadar bekledikten sonra en önemli olan vakumlama işlemine geçiliyor.

VakumlamaKoltuktaki kir ve lekeler yumuşadıktan sonra vakumlama işleminin çok iyi uygulanması gerekir. (İyi vakumlanmayan koltuk hem temiz bir görünüme sahip olmayacak hemde daha sonra kusma yaparak leke ve kirler tekrar koltuk yüzeyine çıkacaktır). Sanayi tipi 3 motorlu koltuk yıkama makinemizde yer alan güçlü vakumlama seçeneğiyle birlikte koltuklar tamamen vakumlanıyor. Vakumlama işleminin ardından koltuklarınız minimum 6 ay süre ile her türlü mikroorganizma, akar, mayt vb. türde zararlı etkenlerden arındırılmış oluyor. Yapılan tüm işlemler ürünün temizlenmesinde yeterli olmazsa en başa dönülerek bütün işlemler tekrar baştan başlıyor.


Yerinde Koltuk Yıkama işlemi ortalama 1 saat sürmektedir. Koltuk yıkama randevusu oluşturmak veya koltuk resimlerinizi bize göndererek detaylı bilgi almak için aşağıdaki ve sağdaki whatsapp butonlarından bize ulaşabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Randevusu Al