Yerinde Halı Yıkama

Hizmet Bilgi

  • Kategori

    Yerinde Temizleme

Garantili Yıkama Hizmeti


Yerinde halı yıkama hizmeti ustalık, deneyim, beceri, uzman ekip ve vakum gücü oldukça iyi makinelerle yapılması gereken bir temizlik hizmetidir. Yılların bize getirdiği bilgi, birikim, deneyim ve son teknoloji ürünü ekipmanlar ile firmamızda yerinde halı yıkama alanında tecrübeli ekibimiz ile sizlere yerinde yıkama hizmetleri vermekteyiz. İş yeri ve ofislerinizde, evlerinizde, cami veya kurslarınız da duvardan duvara sabit olan halı veya halıflekslerinizi yerinde yıkama deneyimli kadromuz ve son teknoloji yerinde halı yıkama ekipmanları ile temizlik garantisi vermek sureti ile yerinde yıkıyoruz.

Yöntemler


İstanbul’da yerinde halı yıkama veya yerinde halıfleks yıkama firmalarının farklı yıkama metotları ve farklı fiyat politikaları bulunmaktadır.

En etkili ve hijyenik yöntem ise kesinlikle sulu ve köpüklü yıkama yöntemidir. Halı veya halıflekslerin yerinde dezenfekte edilerek şampuan ve köpükle yıkanması %100 en etkili doğru yıkama yöntemidir. Tabi bunun yanı sıra kullanmakta olduğumuz halı yıkama şampuanı, leke çıkarıcı, fırçalama makinesinin ve vakum esnasında kullanılan ekipmanın emiş gücü kusursuz olan ekipmanlar da bu yöntemin çok önemli parçalarındandır.

Firmamız Filiz halı yıkama olarak yılların bize kazandırdığı tecrübe ve deneyimli profesyonel ekibimiz ile teknolojinin sektöre sunduğu en son sistem makine ve en sağlıklı halı ve halıfleks yıkama şampuanlarını kullanıyoruz. Sizlere sunduğumuz yerinde halı yıkama ve yerinde halıfleks yıkama hizmetlerini temizlik garantisi ile ve en kalifiye leke sökücü ürünler kullanarak halılarınızın kısa sürede nasıl temizlendiğine gözleriniz ile şahit olacaksınız.

Uzmanların Görüşü


Uzmanların yapmış olduğu araştırmaya göre sabit halıfleksler kirlilik durumuna göre yılda en az bir defa yerinde yıkama yapılması gerektiğini belirtmektedirler. Halıflexleri silmek veya sildirmek halıda var olan kir ve lekeleri daha çok halıflexlerinize yedirerek daha çok bakteri ve mayt barındırmasına sebep olmak anlamına gelebilir.

Silme yöntemi etkili ve doğru yöntem olmadığı gibi evlerimizde kullandığımız ev tipi elektrikli süpürgeleri de bu konuda yetersiz kalacaklardır.

Yılda en az bir defa Filiz halı yıkama firmamıza halıflekslerinizi, duvardan duvara sabit veya kaldırılamayacak durumda olan halılarınızı yerinde yıkatın ve sağlığınızı garanti altına alın.


Yerinde halı yıkama işlemi süresi alanın büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Yerinde halı yıkama randevusu oluşturmak veya halınızın resimlerini bize göndererek detaylı bilgi almak için aşağıdaki ve sağdaki whatsapp butonlarından bize ulaşabilirsiniz.

Yerinde Yıkama Randevusu Al