halı kenarı overlok hizmeti

Halı Kenarı Overlok

Çift Mekik Overlok


Halılarımız evlerimizi tamamlayan en önemli eşyalardan biridir. Fakat zamanla halıların kenarlarındaki overlok kısımları zarar görebiliyor, yıpranabiliyor veya yırtıla biliyor. Halı Kenarı Overlok hizmeti bu tür durumlarda imdadınıza yetişiyor. Halıların yıpranmış olan kenarları parçalara ayrılabilir. Bu, halınızın eski ve yıpranmış bir görünüm almasına neden olabilir. Bu koşullar halının overlok kısmında kullanılan ipliğin kalitesi, overlok metodunun farklılığı vb durumlarda oluşabilmektedir. Firma olarak overlok hizmetimizde çift mekik tekniğini kullanmaktayız.

Hangi Halılara Overlok Yapılmaz?


Genel olarak bir çok halı türüne overlok işleminin uygulanması mümkündür, fakat bazı kalın halı türlerinde (shaggy gibi) overlok hizmeti almak mümkün olmamaktadır. Halınızın overlok işlemine uygun olup olmadığını öğrenmek veya diğer konularla ilgili bilgi almak için aşağıdaki Fiyat Al ve Whatsapp butonlarına tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Fiyat Al

halı tamiratı

Halı Tamiri

Profesyonel Halı Tamiri


Halı tamiri işi tamamen ustalık isteyen bir sanattır, çünkü el dokuması tekniğiyle dokunan bir halının ilk gün ki görünümünü almasını sağlayacak bir halı tamiri ustası en az 10-15 yılda yetişmektedir. Bunun için sizin o el emeği  göz nuru, aile büyüklerinizin yadigarı, evinizin olmazsa olmazı el halılarınızı mesleğinin ustası ömrünü bu zanaate vermiş kişilere veya firmalara teslim etmeniz çok önemlidir.

Ekonomik Fiyat Garantisi


Halınızın türü Kayseri, Milas halısı, Yağcıbedir halısı, İran halısı, Isparta halısı, Afganistan halısı, Çin halısı, Nepal halı veya herhangi başka bir bölgenin halısı olması hiç bir şekilde tamir işlemlerine engel değildir, çünkü bütün el halılarının dokuma metodu neredeyse aynıdır. Farklı olan yalnızca renk farkı, model farkı ve yünlerinin kalitesidir, kısacası evinizdeki halınız el dokuma halısı olduğu taktirde iki parçaya ayrılsa bile tamiri mümkündür, tek yapmanız gereken aşağıdaki Fiyat Al butonuna tıklayarak bizlere ulaşarak detaylı bilgi almaktır.

Fiyat Al