Yorgan yıkama; profesyonel ekipmanlar, uygun bir ortam, işinin ehli olmuş ekip ve kaliteli leke çözücüleri gerektirir. Zamanla oluşan kötü kokuları engellemek ve daha sağlıklı bir yaşam alanına sahip olmak için belirli aralıkların dışına çıkmadan yorganların yıkanması gerekir.

Sipariş Alma Aşaması

Sipariş alındıktan sonra yorgan yıkama hizmeti başlar. Yorgan yıkama süreciyle ilgili tüm taleplerinizi ilk aşamada belirtmenizi öneriyoruz. Bu sayede hizmet süreci kusursuz bir şekilde tamamlanacaktır.

Teslim Alma Aşaması

Siparişin onaylanmasıyla birlikte ekibimiz kapınızı çalar ve fiş karşılığında yorganlarınızı teslim alır. Bu fişte hem ekibimizin hem de müşterinin imzası bulunmalıdır.

Kontrol ve Onay Aşaması

Yorganlar yıkanacakları yere getirildikten sonra kontrol edilmeleri gerekir. Kontrol sürecinde yıkama işlemi başlamadan önce yorgan üzerinde herhangi bir kusur ve hasar (sökük, yırtık, ağarma, yanma vb.) olup olmadığına bakılır. Eğer teslim alınan yorgan üzerinde herhangi bir kusur tespit edildiyse yıkama işlemi başlamadan önce durum müşteriye bildirilir. Eğer müşteri ilgili duruma onay verirse yıkama başlar.

Ayırma Aşaması

Her üründe olduğu gibi yorganlarında kendi içerisinde bir çeşitliliği bulunmaktadır. Her çeşit yorganın kendi türüne uygun özel temizlik maddeleri ve yıkama teknikleri kullanılarak yıkanması gerekir. Yıkama sürecinin daha hijyenik şartlar altında geçmesi için her yorgan tek olarak yıkanır.

Yıkama Aşaması

Teslim ettiğiniz yorganlar büyük bir yapıya sahip sanayi tipi çamaşır makinelerinde yıkanır.

Kontrol Aşaması

Yıkama işleminin tamamlanmasıyla birlikte yorganların kontrol edilmesi gerekir. Kontrol işleminde yıkama kalitesinin yetersiz olduğu tespit edilen yorganlar ilk aşamaya tekrar gönderilir.

Kurutma Aşaması

Kontrol aşamasını başarıyla geçen yorganların kurutulma zamanı gelmiştir. Kontrol edilen yorganları özel kurutma alanlarında bulunan askılara asar ve kapalı alanda kurumasını bekleriz.

Paketleme Aşaması

Yorganlar tamamen kuruduktan sonra geriye kalan son işlem paketlemedir. Yorganlarınıza güzel kokular sıkılır ve size teslim edilmek üzere özenle paketlenir.