evde koltuk yıkama

 

Uygun Fiyat


Yerinde koltuk yıkama, günümüzde en çok tercih edilen yerinde temizlik hizmetlerinden bir tanesidir. Üstelik bu hizmeti bizden aldığınızda oldukça ekonomik fiyata kaliteli bir koltuk yıkama hizmet alabileceğinizi söyleyebiliriz. Yerinde koltuk yıkama hizmetinden yararlanmak yerine koltukları kendi çabalarınızla temizlemeyi tercih edebilirsiniz fakat evde yetersiz ekipmanla uygulanan temizlik sizlerinde takdir edeceği gibi pekte olumlu sonuçlar vermeyecektir. Kaliteli Halı ve Koltuk Yıkama Firmaları sizi bu zahmetten kurtarıyor ve koltuklarınızı ilk günkü görünümüne geri getirmek için ev ve iş yerlerinize kadar gelerek uygun fiyatlara bu hizmetleri size sunuyor.

İşlemler Nasıl Yapılıyor?


Islatma ve Fırçalama: Bu aşamada koltuklar tamamen özel ve koltuk türüne uygun şampuanlar ile ıslatılıyor. Ardından koltuk fırçalama makinesi ile fırçalama işlemi yapılıyor (Her kumaşta kullanılmayabilir).

Leke Çözülmesini Bekleme: Fırçalama işlemi sonrası şampuanın çözücü etkisinin koltuğun iç yüzeyine de ulaşması sağlamak amacıyla belirli bir süre beklenir. Bu sırada koltuk yüzeyinde eğer varsa lekelere kumaşa uygun leke çıkarıcı uygulanır. Yeteri kadar bekledikten sonra en önemli olan vakumlama işlemine geçilir.

Vakumlama: Koltuktaki kir ve lekeler yumuşadıktan sonra vakumlanma işleminin iyi uygulanması gerekir. (İyi vakumlanmayan koltuk hem temiz bir görünüme sahip olmayacak hemde daha sonra kusma yaparak leke ve kirler tekrar koltuk yüzeyine çıkacaktır). Sanayi tipi 3 motorlu koltuk yıkama makinemizde yer alan güçlü vakumlama seçeneğiyle birlikte koltuklar tamamen vakumlanır. Vakumlama işleminin ardından koltuklarınız minimum 6 ay süre ile her türlü mikroorganizma, leke, toz vb. türde etkenlerden arındırılmış olur. Yapılan tüm işlemler ürünün temizlenmesinde yeterli olmazsa en başa dönülerek bütün işlemler baştan başlar.