Sipariş Başlangıcı

Battaniye yıkama hizmeti müşteriden talep aldıktan sonra başlar. Her ihtiyaç anında sabit hatlar, cep telefonları ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Teslim Alma

Ekibimiz kapınıza ulaştıktan sonra makbuz numaranızla birlikte battaniyelerinizi teslim alır. Bu sayede hizmet esnasında herhangi bir karışıklık oluşması engellenir.

Kontrol İşlemi ve Onaylama

Teslim alınan battaniyeler yıkama bölümüne getirildikten sonra incelenir. Battaniye üzerinde herhangi bir kusur, hasar bulunuyorsa yıkama işlemi başlamadan bu durum müşteriye bildirilir. Müşteri ilgili kusurdan haberdarsa ve yıkama işlemine onay veriyorsa yıkama işlemi başlatılır.

Ayırma Aşaması

Her battaniyenin kendine has bir yapısı bulunur. Üretiminde kullanılan iplikler çeşitlilik gösterebilir. Bu yüzden battaniyenin cinsine ve üretiminde kullanılan malzemelere en uygun battaniye yıkama tekniği seçilir. Ayırma aşamasında kirlilik ve leke faktörü de önem taşır.

Yıkama Aşaması

Battaniyeleriniz özel endüstriyel model otomatik özellikli çamaşır makineleri kullanılarak ayrı ayrı yıkanır.

Kontrol Aşaması

Yıkama işleminin tamamlamasıyla birlikte battaniye yıkama hizmeti sona ermez. Herhangi bir sorun olup olmadığından emin olmak için kontrol işlemlerinin yapılması gerekir. Yıkama işlemi bittikten sonra battaniyeler kontrol aşamasına özel hazırlanmış bölgeye alınırlar. Kontrol aşamasında battaniyelerde herhangi bir sorun, kir ve leke tespiti bulunmazsa kuruma aşamasına sevk edilirler. Fakat yıkama işlemi kalitesi yetersiz görüldüyse sistem başa sarar ve battaniyeler tekrar yıkanır.

Kurutma Aşaması

Yıkama kalitesi kontrolünden başarıyla ayrılan battaniyeler kurutma aşaması için özel hazırlanmış alana koyularak kurutulur.

Paketleme Aşaması

Yıkamanın bitmesiyle birlikte kurutulan battaniyeler müşteriye teslim etmek üzere özenle paketlenir.